Romania Design - tutoriale, lectii, scoala, design
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Something new Empty Something new Sam Iul 03, 2010 2:49 pm1

STZ

STZ

Nou venit
Nou venit
Nu aveam ce fcae saptamana trecuta si am zis sa mai fac si yo un sign cv in photoshop ca nu am mai facut demult......ce a iesit nu e genial,cred ca o sa stau intr-o zis sa o retusez bine dar pana acum nu am prea avut chef...

Aceasta este opera iesita din plictiseala

Something new Trapped

Something new Empty Re: Something new Sam Iul 03, 2010 2:51 pm2

mikk

mikk

Admin
A iesit bine dar textul strica complet si border-u' ala e prea mare din partea dreapta

http://blogmikk.wordpress.com/

Something new Empty Re: Something new Sam Iul 03, 2010 5:38 pm3

skyland

skyland

Membru avansat
Membru avansat
sunt frumoase, prima imi place mult Smile poti face un tutorial sau ceva ?

Something new Empty Re: Something new Sam Iul 03, 2010 6:18 pm4

tehu

tehu

Admin
Doar una este skyland Smile cealalta e samnatura.

https://photoshopx.forumgratuit.ro

Something new Empty Re: Something new Sam Iul 03, 2010 6:55 pm5

Slip

Slip

Membru
Membru
Ideea e buna. Border-ul ala pune-l la fel si in partea stanga. Mai sterge din c4d-urile alea din partea stanga, cele pe color dodge, de pe mana, dar si cele din afara mainii, acolo jos. Intuneca si partea dreapta, la fel cum e si in partea stanga..

Something new Empty Re: Something new Sam Iul 03, 2010 9:17 pm6

STZ

STZ

Nou venit
Nou venit
Slip a scris:Ideea e buna. Border-ul ala pune-l la fel si in partea stanga. Mai sterge din c4d-urile alea din partea stanga, cele pe color dodge, de pe mana, dar si cele din afara mainii, acolo jos. Intuneca si partea dreapta, la fel cum e si in partea stanga..

cred ca o sa stau intr-o zis sa o retusez bine dar pana acum nu am prea avut chef...

Dupa cum ai observat borderul il pun de efect,nu vreau sa fac sign-ul simetric,e modelul meu...2 la mana cum am zis si mai sus stiu prea bine ce trebuie retusat dar nu am avut chef,deci cam tot ce ai zis stiam deja....si 3 la mana lumina nu este din inauntrul maini(asta daca nu ai un bec in mana...) lumina are un source si trebuie sa vina dintr-o parte a semnaturii sau de unde alegi......

Asceasta semnatura a fost postata doar pentru a o prezenta asa de inceput ca am intrat pe forum....


Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

 

Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente